Top
denadyes | Tekstil Boyar Maddeleri, Tekstil Boyaları
25

Yıllık Tecrübe

Dena Dyes Tekstil Boyar Maddeleri

“Dena dyes tekstil terbiye sektörünün önde gelen boyarmadde tedarikçilerinden biridir. Geniş ürün yelpazesi ile birlikte gelişmiş laboratuar ve teknik ekibiyle sektöre rekabetçi çözümler sunar. ”

Hakkımızda

25 YILI AŞKIN SÜREDİR

Ekip olarak farklılığın ve yeniliğin peşindeyiz, bu heyecanı bizimle yaşamak ve başarının içinde olabilecek esnek çevik ve yaratıcı bireyleri aramızda görmek isteriz.

İletişim
Müşteri memnuiyeti

%100 Müşteri      Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti şirketinizin bugünü ve geleceği için en önemli unsurlardan biri olarak sunduğunuz tüm hizmet ya da ürün kalitesi kadar değerlidir.
Çalışanlarımıza değer veriyoruz

Çalışanlarımıza Değer Veriyoruz

Çalışanlarımız bizim en önemli varlığımızdır. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimi bizim için çok önem taşır. Çalışanlarımızı yeni fırsatlar ve çözümler keşfetmek için teşvik ederiz.
Tekstil sektörüne öncülük ediyoruz

Tekstil Sektörüne Öncülük Ediyoruz

İyi iş yaparak iyi şeyler yaptığımıza inanıyoruz.
Çevreye duyarlıyız

Çevreye Duyarlıyız

Denadyes çevreye, doğaya ve topluma karşı olan sorumluklarının farkındadır.
Misyonumuz

Misyonumuz

Ürünlerimiz ve fark yaratan hizmet kalitemizle tüm paydaşlarımıza pozitif katkı sağlamak.

Viyonumuz

Vizyonumuz

Sürdürülebilir bir ekosistem yaratarak sektörün çözüm odağı olmak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Duyarlı olmakYaptığımız tüm işlerin ülkemiz ve toplumumuz için ortak bir değer yaratmasını hedefler daha yaşanabilir bir dünya için tüm faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik anlayışıyla yönetiriz.

Enerjik olmakÇalışanlarımız en büyük gücümüzdür. Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini şirket kültürümüzün bir parçası olarak görür ve bu çerçevede enerjilerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri bir ortam yaratmaya çalışırız.

Nitelikli olmakTüm faaliyetlerimizde; yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer verir, inovasyona ve teknoloji’ye yatırım yaparız. Sektöründe değişimin öncüsü ve çözümün adresi olmak için çalışırız.

Anlayışlı olmakİşimizi yaparken, çalışanlarımızı ve tüm paydaşlarımızı dinler fikirlerini önemseriz.

Kalite Politikamız

Sektöründe sürdürülebilir bir rekabet ortamı yaratarak süreçlerinin her aşamasında kaliteli, kolay ulaşılabilir, hızlı, güvenilir ürün ve hizmet sunmak önceliğimizdir.

Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın katılımı ile yasal şartlar doğrultusunda sürekli iyileşmek ve müşteri taleplerine etkin cevap verebilmek başlıca ilkemizdir.

Rekabetçi, sürdürülebilir projeler geliştirmek hedefiyle çıktığımız bu yolda hızla ilerliyoruz

Dena dyes, tekstil boyarmadde sektörünün öncü tedarikçisi konumundadır. Tüm elyaf ve kalite taleplerini karşılayacak ürün yelpazesine sahibiz.

Tekstil müşterilerimize tedarik ettiğimiz boyaların Reach, Oeko-Tex ve Brand & Retailer RSL (Sınırlı Madde Listesi) gibi yasal gerekliliklere uygunluğunu garanti eder.